Album Niewolnika ( własnych genów, oczywiście )

Dostałem wczoraj piękny prezent. Żona naszego nieodżałowanego artysty, podpisującego swoje rysunki: Niewolnik własnych genów, pana Adama Wycichowskiego przysłała mnie, niegodnemu, pięknie wydany album jego prac z lat 2009-2016. Gdy rysował dla nas, bo On dla nas, dla braci blogerskiej tworzył, wielu takich jak ja, wyczekiwało na kolejne jego dzieło, kolejny komentarz do naszej dziwnej, a czasami zabawnej rzeczywistości. Teraz, gdy przeglądam jego prace, uporządkowane w sposób ostateczny, mam wrażenie, że przechadzam się po moście czasu, bo to nie tylko humorystyczny komentarz do wydarzeń politycznych, ale przede wszystkim opowieść o naszych emocjach, nadziejach i rozczarowaniach. Poza tym, to także historia blogosfery, opowiedziana poprzez pryzmat konfliktów na ówczesnym Salonie 24 i nie tylko. Tamże logo i rysunki dla Szkoły Nawigatorów.

Na stronie http://adamwycichowski.se można obejrzeć rysunki, album, dwa filmy Niewolnika i zdjęcia stadionu, na którym reprezentacja Szwecji gra w piłkę nożną, a którą to arenę współtworzył jako architekt, pan Adam.

Bardzo żal, ale życie bywa w swoich okrutne. Coś znaczącego zostało. Coś, czym możemy samolubnie się cieszyć. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Poniżej moje nieudolne zdjęcie okładki, oraz jednego z moich ulubionych rysunków, dziwnie pasującego do aktualnych problemów naszej uroczej opozycji:

tagi: niewolnik

9 marca 2018 11:07

Jacek-Jarecki @Jacek-Jarecki
9 marca 2018 11:07

Zdjęć nie potrafię wkleić.

Przepraszam.

Jacek-Jarecki @Jacek-Jarecki
9 marca 2018 11:09

Ino w komentarzu.

ainolatak @Jacek-Jarecki 9 marca 2018 11:07
9 marca 2018 11:09

mogę podesłać instrukcję na prv

ainolatak @Jacek-Jarecki 9 marca 2018 11:09
9 marca 2018 11:20

ale widzę, że się udało :)

Jacek-Jarecki @Maryla-Sztajer 9 marca 2018 11:26
9 marca 2018 11:36

To jeden z tych, które zawsze są dobre.

Ale spójrz na nasze ( szkolne )

Ten rysunek z kolem sterowym... Mistrzostwo!

Maryla-Sztajer @Jacek-Jarecki 9 marca 2018 11:36
9 marca 2018 11:39

Mam wszystkie szkolne...choć tyle:)

onyx @Jacek-Jarecki
9 marca 2018 16:55

Ładny album.

Kuldahrus @Jacek-Jarecki
9 marca 2018 17:53

Jak zrobić żeby animacje przesuwały się szybciej? Bo teraz jedna klatka stoi w miejscu ponad minutę, a w niektórych animacjach nawet dłużej.

eska @Jacek-Jarecki
11 marca 2018 14:52

Też dostałam książkę od Bosej, przepięknie wydana, a w niej tak naprawdę kawał naszego życia. I tego w ogóle i tego blogerskiego, co se juz ne vrati. ....